Pôžička od spoločnosti PROFI CREDIT

Medzi významných hráčov na slovenskom trhu poskytovateľov úverových finančných služieb patrí rozhodne aj spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, člen nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group. Vznikla už v roku 2000 a viacerí stáli zákazníci si ju pamätajú skôr pod názvom Profireal Slovakia. Už po necelom roku získala 10 000- teho klienta a od roku 2003 začala poskytovať svoje služby aj podnikateľským subjektom. V roku 2008 zmenila názov a do podvedomia budúcich klientov sa zapisuje pod názvom PROFI CREDIT Slovakia. V roku 2010 dosahuje objem poskytnutých úverov hranicu takmer 40 miliónov Eur. Pre analytikov trhu s pôžičkami nebolo preto žiadnym prekvapením, že jej, 9. septembra 2015, Národná banka Slovenska, udelila licenciu k podnikaniu v tejto oblasti.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia uprednostňuje poskytovanie svojich služieb prostredníctvom siete viazaných finančných agentov, pripravených klienta kedykoľvek navštíviť. Na Slovensku je klientom k dispozícii viac než 450 poradcov, ktorí záujemcom o pôžičku alebo úver pomáhajú vybrať ten najvhodnejší produkt. Medzi tie obľúbené, ak nie najobľúbenejšie patrí spotrebiteľský úver vhodný na riešenie nečakaných situácií a potrieb. Ako je napríklad nedoplatok na nájomnom, vyúčtovanie plynu, elektriny, či nákup spotrebnej elektroniky.

Žiadateľ o pôžičku môže získať peňažné prostriedky v objeme od 300 do 3 000€ s dobou splatnosti 18 až 42 mesiacov a to bez uvedenia účelu čerpania pôžičky. Benefity, ktoré spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia pre zákazníka poskytuje je, že ak riadne a včas plnil podmienky pôžičky, môže, automaticky získať ďalšie prostriedky a individuálne a zvýhodnené posúdenie žiadosti, ak sa s odstupom času rozhodnete opäť využiť jej služby. O úver od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia môžu požiadať najmä záujemcovia s trvalým pracovným pomerom, ale aj dôchodcovia a ženy na materskej dovolenke. Podmienkou je teda len pravidelný mesačný príjem a vek nad 18 rokov. Možno povedať, že pre tých, ktorí z rôznych dôvodov nechcú požiadať o pôžičku niektorú z bánk a uprednostňujú pri týchto typoch finančných služieb nebankové subjekty, je spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia ponuka, ktorou je vhodné sa zaoberať.


© 2021 https://www.malarychlapujcka.eu