Potrebujete rýchlu pôžičku ešte dnes?

Nepreplaťte zbytočne pôžičku! Na týchto stránkach Vám ponúkame porovnanie požičiek.

Pôžička lepšia splátka

Národná banka Slovenska zverejnila informáciu podľa ktorej, poskytovalo na Slovensku spotrebiteľské úvery, do 30. júna 2015, 25 bánk a 256 nebankových subjektov. Banky poskytli svojim klientom pôžičky v objeme takmer 20 mld €. Výška poskytnutých úverov nebankovými subjektami nie je k dispozícii, lebo nebankové subjekty nezverejňujú výšku pôžičiek. Analytici však odhadujú, že ich výška sa pohybuje v intervale od 12 do15mld Eur.

Podľa prieskumu Štatistického úradu SR viac ako polovica slovenských domácnosti využíva na financovanie svojich nevyhnutých potrieb, ale aj na pokrytie nákladov na kúpu toho čo nazývame nadštandard, rôzne úvery, či pôžičky. Obvykle využívajú tri až štyri zdroje financovania s rôznymi úrokovými sadzbami, dĺžkou splatnosti a výškou mesačných splátok a to je pre každého dlžníka nielen nevýhodné, ale aj zaťažujúce ba až frustrujúce. Prakticky všetky banky, ktoré pôsobia na Slovensku a viac ako polovica nebankových subjektov, ktorým Národná banka Slovenska udelila licenciu, vychádza takto zadĺženým klientom konsolidačné úvery.

Poštová banka

ponúka konsolidačnú pôžičku “Lepšia splátka” a umožňuje klientom jeho, už existujúce pôžičky, spojiť do jednej s výhodnejšími podmienkami. V Poštovej banke môžete konsolidovať prostredníctvom produktu “Lepšia splátka” spotrebné úvery z iných bánk, pôžičky od nebankových subjektov, rôzne nákupy na splátky, kreditné karty ba i kontokorenty a povolené prečerpania na bežnom účte.

“Lepšia splátka” v Poštovej banke je zaujímavá pre klienta, ktorého záväzky voči iným subjektom sú aspoň 400 a maximálne 30 000€ a nemá, z rôznych dôvodov ručiteľa. Pre produkt “Lepšia splátka” totiž nepotrebujete ručiteľa a ani žiadne iné zabezpečenie. Pre získanie konsolidačnej pôžičky” Lepšia splátka” od Poštovej banky musíte mať aspoň 1 úver alebo pôžičku v banke alebo nebankovej spoločnosti, musíte byť vo veku od 18 rokov, zamestnaný minimálne 3 mesiace. Živnostník, ktorý sa uchádza o produkt Poštovej banky ” Lepšia splátka” musí spĺňať podmienku, že podniká aspoň dva roky, čo je povinný doložiť daňovým priznaním. O tento typ konsolidačnej pôžičky od Poštovej banky môžu požiadať aj dôchodcovia so starobným, alebo výsluhovým dôchodkom a invalidní dôchodcovia starší ako 30 rokov. Podmienkou pre všetkých záujemcov o pôžičku od Poštovej banky “Lepšia splátka” je trvalý pobyt na území SR.© 2021 https://www.malarychlapujcka.eu